Enduro nie je zločin....

EBA sa plne hlási k tomuto sloganu a stojí za všetkým, čo sa tohto presvedčenia týka. Hľadáme však spôsoby a cesty ako neporušovať zákony a môcť si zajazdiť. Pretože Enduro do lesa patrí a my tie lesy a parky, kde je možné jazdiť legálne pre vás hľadáme a organizujeme. 

Inak sme parta úplne obyčajných ľudí, ktorých spája láska a nadšenie pre enduro motorky, jazdenie na nich a ich techniku. Sme každý na inej úrovni jazdeckých znalostí, od začiatočníkov až po pokročilých. Každý z nás samozrejme pracuje na zlepšení a progrese, ktorého súčasťou môžeš byť aj ty.

Legálne jazdenie

Je všeobecne známou vecou, že jazdenie endura v lese alebo na lúkach nie je v našich krajinách legálne a mnohý z nás už mali kvôli tomu nejeden problém. Prečo je tomu tak môžeme rozoberať do nekonečna ale pravdepodobne s tým nič neurobíme. Spoliehať sa na ústretovosť lesnej stráže alebo majiteľa lesa je síce možné, ale nie vždy funguje. A čím ďalej tým je to tolerované menej a menej. Enduro Brothers Academy preto rieši tento problém organizovaním Enduro Campov a Enduro Školy na uzavretých tratiach a miestach, kde si môžete beztrestne a dokonale zajazdiť. 

Miesta, krajiny a motocykle

EBA organizuje svoje campy v areáloch a lesoch na rôznych miestach Slovenska, Česka a Rakúska. O aktuálnych termínoch a miestach konania sa dozvieš v našom e-shope.

Podpora a zázemie

Naše campy sú samozrejme organizované s plnou podporou a zázemím. Nerobíme to štýlom, že vás "vypustíme na trať" a starajte sa o seba sami. 

V každom campe je pre účastníkov zabezpečený program, inštruktor, strava, zaujímavé súťaže o ešte zaujímavejšie ceny a samozrejme ubytovanie a základná zdravotná starostlivosť.

Príslušenstvo a výbava

Nerobíme vyslovene predaj príslušenstva, náhradných dielov a výbavy, pretože v záplave milióna e-shopov a obchodov, ktoré sú dostupné či už na webe alebo ako kamenné predajne, na to nevidíme dôvod. Keďže ale máme e-shop kvôli našim campom, nájdeš tam samozrejme aj zopár užitočných vecí na tvoj motocykel alebo na seba.  

Zvlášť kategóriou je kategória EBA Produkty, kde nájdeš komponenty konštruované a vyrábané v našej vlastnej výrobe. Z dôrazom na kvalitu, funkčnosť a životnosť. Tieto produkty vznikli na základe našich vlastných skúseností a jazdenia, prípadne nespokojnosti s originálnymi dielmi či príslušenstvom.