Enduro Camp - Trenčín

Patrí k našim tradičným miestam konania campov v areáli Motoparku Trenčín, s traťami pre začiatočníkov i pokročilých, vrátane trate Extrem Test a MX trate. Camp v Trenčíne sa koná ako dvojdňová akcia s ubytovaním v neďalekom Autocamping Trenčín na Ostrove. Súčasťou je samozrejme okrem ubytovania aj strava, základný servis pre motocykle a zdravotná starostlivosť.

Táto akcia je vďaka dobrej vybavenosti a rôznym tratiam vhodná ako pre pokročilých jazdcov, tak i pre úplných začiatočníkov. Súčasťou tohto podujatia je aj inštruktor jazdy na motocykloch. 


Súčasťou campu a jeho ceny (účastníckeho poplatku) je ubytovanie zo soboty na nedeľu, strava po dva dni, pitný režim, hodnotné ceny do súťaží, inštruktor, základná zdravotná pomoc, technické zázemie - v prípade poruchy motocykla a v sobotu večerný zábavný program.


Tradičnou a neoddeliteľnou súčasťou našich campov sú aj súťaže a samozrejme ceny za celkové umiestnenie v nich. V každej zo súťaží zbieraš body a podľa získaného množstva týchto bodov sa vyhodnotí Tvoje umiestnenie. Pre Camp Trenčín sú vypísané nasledovné súťaže:

1) Test udržania rovnováhy na motocykli v stoji a s bežiacim motorom (súťaž na čas)

2) Prejazd Enduro Trailu na 2 kolá (všetci štartujú naraz, kto bude prý vyhráva)

3) Výmena zadnej pneumatiky - (súťaž na čas)

4) Prenos motocykla z bodu A do bodu B (motor vypnutý, na zemi sme byť len jedno koleso) - silová súťaž, kto to dotiahne ďalej, vyhráva.


A nasledovné ceny:

1. cena: Akčná kamera GoPro Hero 10

2. cena: Sada enduro pneumatík Metzeler Six Days alebo Bridgestone E50 (90/90R21 + 140/80/R18)

3. cena: Voucher na camp 2022-2023 podľa vlastného výberu

4. cena: Poukážka na nákup v e-shope Enduro Brothers Academy v hodnote 50€